Work For People

Jedinečná virtualní kamiónová doprava v Čechách a na Slovensku!

O nás PŘIDEJ SE K NÁM

O nás

Čaute příznivci fanoušci a zaměstanci firmy work for people. Rádi bychom vás chteli seznámil s trochou historie naši virtuální firmy. Naše firma vznikla 24. 12. 2015, kterou založily hráči Přema ,SkyOneCZ kosak106 , ales1993 a pár dalších kamarádů, kteří se k nám bleskově přidaly.

S naši první firemní komunikací nám pomohla společnost RISING ESPORTS která nám poskytla hostující team speak 3 a nadále náš bývalý zaměstnanec hráč a kamarád LORD HIKARU tímto vám patří velké poděkování.

Tedy role byly rozdány tak, že majitelem firmy byl Přema ,Ředitel firmy SkyOneCz který je v dnešní době spolumajitelem a vedení firmy tenkrát převzaly již zmínění dva lidé a to je kosak106 a ales1993. Ve velkém začátku firmy kluci měli plné ruce práce s přijímáním lidi, protože si lide chtěli vyzkoušet novou firmu na trhu, takže se u nás dveře nezavíraly. Nápor lidí, který k nám přicházel, byl až k neuvěření. Samozřejmostí je i to že naši kluci museli přeskočit i těžké překážky, kterých nebylo zrovna málo.

Tedy přejdeme k současnosti. V dnešní době má firma okolo 50 aktivních hráčů, kteří jsou ochotni bojovat o první místo ve statistice firem v této virtuální hře. Kupodivu se nám daří a nemáme žádného českého ani slovenského soupeře, který by se s námi mohl rovnat nebo bojovat o první místo. Nášu firmu v současné době vede majitel Přema jeho moc dobry kamarád a spolumajitel SkyOneCz jejich dva zástupci Mišak_CZ, Dave-CZ a krtek04 z pozice mluvčího této firmy.

Další věcí jsou společné akce, které pořádáme v pravidelných intervalech a říkame jim Work For People tuning show volume na kterých se pravidelně schází zaměstnanci naší firmy a naše sesterská firma KOPEX TRANSPORTE. Samozřejmosti je že tyto srazy nejsou uzavřené pro veřejnost, naopak je na našich srazech vítáme. Myslím že psaní bylo dost a pokud se chceš přidat do naší firmy a psát její historii tak neváhej a přidej se!